7. Festiwal Tauron Nowa Muzyka 2012

Dodano: 24-01-2012
Czytano:
Kategoria:
 
7. Festiwal Tauron Nowa Muzyka w Katowicach – 23.08 – 26.08.2012

Data


23.08 - 26.08.2012

Miejsce


Dolina Trzech Stawów

Adres


Katowice

Ceny


130 zł
150 zł

Ticketpro - logo

Festiwal Tauron Nowa Muzyka jest już marką rozpoznawalną w całej Europie. O takim stanie rzeczy świadczy chociażby fakt, iż zeszłoroczna 6. edycja tego muzycznego festiwalu odbywającego się w Katowicach otrzymała nominację do nagrody Best Overseas Festival 2011 (kategoria Best Small European Festival)! Znamy już datę tegorocznego festiwalu Tauron Nowa Muzyka 2012…Wszyscy miłośnicy kompilacji elektroniki, jazzu, muzyki alternatywnej etc. będą w dniach 23.08 – 26.08.2012 okupować stolicę województwa śląskiego – Katowice. I my też się wybieramy!

Zobacz szczegóły festiwalu Tauron Nowa Muzyka 2013

Reklama
#REKLAMA#

Artyści na Tauron Nowa Muzyka 2013

Plakat promujący 7 Festiwal Tauron Nowa Muzyka 2012

facebook.com/NowaMuzyka

Podczas zeszłorocznej, 6. edycji festiwalu Tauron Nowa Muzyka usłyszeliśmy między innymi takich wykonawców jak Lamb, Novika & The Lovefinders, Ras G oraz Jamie Woon.

Jak będzie w tym roku? Tego na tą chwilę jeszcze nie wiemy, ale jak tylko ktoś z organizatorów festiwalu TNM szepnie gdzieś słówko natychmiast o tym napiszemy:-)

Line up tegorocznego festiwalu muzycznego w Katowicach prezentuje się nastepująco:

Hot Chip
Chilly Gonzales & Aukso
Speech Debelle
Gang Gang Dance
Caribou & FourTet Back2Back DJ Set
ESKMO
Jimmy Edgar
Mouse on Mars
The Black Dog
Michael Mayer
Chris Clark
Brandt Brauer Frick Ensemble
The Field
John Talabot
Sepalcure
L-Vis 1990
Lucy
Saschienne
Rustie
Scuba
Kwes.
Morphosis

Bilety na festiwal Tauron Nowa Muzyka 2012

Ceny biletów na Tauron Nowa Muzyka 2012 nie zostały jeszcze podane przez organizatorów. W poprzednim roku w przedsprzedaży za 2-dniowy karnet trzeba było zapłacić 120 zł (za 3-dniowy równe 150 zł), więc tegoroczna edycja nie powinna cenowo nie powinna znacznie odbiegać.

Ceny biletów na Festiwal Tauron Nowa Muzyka 2012 kształtują sie następująco:

150 zł – cena 4-dniowego karnetu
130 zł – cena 2-dniowego karnetu

Bilety na pewno będą dostępne w sprzedaży przez najpopularniejsze internetowe portale z biletami (TicketPro) + stacjonarnie (Empik, Media Markt, Saturn etc).

Cykl imprez Before Tauron Nowa Muzyka 2012

Organizatorzy TNM postanowili zorganizować cykl nieco mniejszych imprez muzycznych, sygnowanych marką festiwalu. Before Tauron Nowa Muzyka 2012 – taką nazwę przyjął cykl imprez muzycznych, które odbywać sie będą na terenie całego kraju i które będą sukcesywnie promować główne wydarzenie, jaki jest VII edycja festiwalu Tauron Nowa Muzyka.

Więcej o tym wyjątkowym cyklu imprez już wkrótce, na tą chwilę zdradzimy tylko tyle, że w ramach I. Before Tauron Nowa Muzyka 2012 na koncercie w Polsce wystąpi m.in. grupa Bonobo… Stay tuned!

Czego można się spodziewać po VII edycji Festiwalu Tauron Nowa Muzyka 2012? Jako, że na tarocie się nie znamy prezentujemy pewniaka:

Aplikacja mobilna festiwalu TNM 2012

Na 3 miesiące przed rozpoczęciem festiwalu TNM organizatorzy dopinają jego ostatnie szczegóły. W tym roku dla wszystkich posiadaczy smartphonów stworzona została specjalna aplikacja mobilna (dla iPhone oraz na system Android), zawierająca najświeższe informacje na temat:

– line-upu festiwalu
– biletów na cały festiwal
– dojazdu na teren festiwalu
– historii festiwalu

Wszystkie informacje będą automatycznie aktualizowane.

Aplikacja mobilna festiwalu Tauron Nowa Muzyka 2012 - zrzuty ekranu

Masz iPhone'a lub telefon z systemem Android? Pobierz darmową aplikację festiwalu TNM i bądź na bieżącą ze wszystkim, co dotyczy 7 edycji katowickiego festiwalu

Aplikację mobilną na iPhone można pobrać tutaj.
Aplikację mobilną na system Android można pobrać tutaj.

Aplikacja jest oczywiście darmowa:-)