Tattoofest 2011 w Krakowie

Dodano: 20-05-2011
Czytano:
Kategoria:
 
Tak wygląda plakat promujący tegoroczny Tattofest w Krakowie. | źródło: www.tattoofest.pl

Data


11.06-12.06.2011

Miejsce


Chemobudowa

Adres


ul. Klimeckiego 14, 30-705 Kraków

Ceny


30 zł, 50 zł

Kup bilet


Bilety do kupienia na miejscu

Ticketpro - logo

Wielkimi krokami zbliża się jedna z najważniejszych imprez w branży “kosmetyki ciała” w Polsce – Tattoofest 2011. 6. Edycja festiwalu zapowiada się bardzo interesująco – na dwa dni do Krakowa zjadą się najlepsi tatuatorzy z Polski i za granicy. Poza licznymi konkursami i prezentacjami Tattoofest to również okazja do zapoznania się z ofertą licznych firm działających nieco w tle, ale bądź co bądź również w branży:-) Reasumując – każdy, to ma lub mieć chce tatuaż musi zarezerwować sobie weekend 11-12.06 w Krakowie!

Reklama
#REKLAMA#

Jury i artyści tegorocznego Festiwalu Tatuażu w Krakowie


Na Tattofest warto wpaść chociażby z czystej ciekawości – w końcu w wielu środowiskach temat tatuowania wciąż budzi wiele kontrowersji, ale i ciekawości. Boli czy nie boli? Może zejść czy nie zejdzie nigdy? Odpowiedzi na tego typu trywialne pytania na pewno znajdziesz na tegorocznym festiwalu tatuażu:-) Osoby nieco bardziej zaznajomione z tematyką festiwalu będą miały okazję zapoznania się z takimi zagranicznymi artystami jak chociażby Jee Sayalero (Hiszpania), Jack Ribeiro (Francja), Tom Lennert (Niemcy), Danilo Cigna (Włochy), Ganzo Galvao (Brazylia). Oczywiście nie zabraknie też polskiej śmietanki artystycznej, na czele z Bartoszem Panasem z Caffeine Tattoo, Daveee z krakowskiego Kultu, Aldona z Szerytattoo czy też Luk z Art Force.

Wśród wystawców zobaczymy między innymi firmę Ebola (producenta plakietek, odzieży, portfeli itp), Workhouse (producent sprzętu do tatuowania), Go2 (niemiecka firma produkująca akcesoria do body piercingu) czy też Spirali (producent biżuterii).

Skoro są artyści to powinno być również jury, a to w tym roku tworzą Sławek Frączek, Ania Nowak, Dagmara Nawikas-Misiuk i Junior.

Zgodnie z tradycją w tym roku do wygrania w konkursach ponownie decki deskorolkowe.

Po więcej szczegółów (zdjęcia, opisy sylwetek itp) dotyczących artystów i jury zapraszamy na oficjalną stronę festiwalu – www.tattoofest.pl.

Plakat Tattoofest 2011

Tak wygląda plakat promujący tegoroczny Tattofest w Krakowie. | źródło: www.tattoofest.pl

Program konkursów i bilety – Tattoofest 2011

Tegoroczny Tattoofest 2011 odbywać się będzie w Krakowie w weekend w dniach 11.06-12.06.2011. Dla zwiedzających Tattofest będzie otwarty od 11:00, zarówno w Sobotę jak i w Niedzielę. Artyści i wystawcy będą przygotowywać wszystko już od nieco wcześniejszych godzin (aczkolwiek bez przesady) – od 8:00 w Sobotę i od 9:00 w Niedzielę. Program konkursów Tattofest 2011 wygląda następująco:

Sobota, 11.06.2011
– kompozycja damska
– kompozycja duża
– best of day

Niedziela, 12.06.2011
– tatuaż czarno-szary (mały)
– tatuaż kolorowy (mały)
– tatuaż czarno szary (duży)
– tatuaż kolorowy (duży)
– tatuaż autorski
– best of day

Jak widać niektóre kategorie bardzo dobrze znane z poprzednim festiwali, inne debiutują w tym roku (np. Kompozycja Duża). Jury będzie oceniać zgłoszone tatuaże pod kątem technicznym, kompozycyjnym no i oczywiście artystycznym. Do wygrania tak jak już pisaliśmy decki deskorolkowe:-)

A bilety? Nie ma tragedii – cena jednodniowego biletu wynosi 30 zł, zaś za dwudniowy karnet trzeba zapłacić 50 zł. Wszystkie bilety do kupienia bezpośrednio a miejscu.

Lokalizacja festiwalu Tattofest 2011

Wszystkich miłośników tatuaży zapraszamy do Krakowa na ulicę Klimeckiego 14. Tattofest 2011 rozpoczyna się punktualnie 11 czerwca o godzinie 12:00! Do Chemobudowy najwygodniej dojechać tramwajem (z Dworca Głównego liniami 20,11) lub taksówką (przybliżona cena kursu z okolic Dworca wynosi 20 zł);-)