Steve Vai koncert w Warszawie

Dodano: 11-07-2012
Czytano:
Kategoria:
 
Premiera albumu The Story of Light planowana jest na Sierpień 2012, ale już teraz album można nabyć w przedsprzedaży na stronie www.vai.com

Data


28.11.2012

Miejsce


Klub Stodoła

Adres


Warszawa

Ceny


120 zł
130 zł

Kup bilet


Kup bilet

Ticketpro - logo

Steve Vai, amerykański gitarzysta stawiany w jednym rzędzie z takimi wirtuozami gitary jak Jimi Hendrix, Joe Satriani czy Jimmy Page 28 Października 2012 zagra jedyny w Polsce koncert, który odbędzie się w Klubie Stodoła w Warszawie. Muzyk będzie promował swój najnowszy solowy album – “The Story of Light” – który początkiem sierpnia bieżącego roku trafi do oficjalnej sprzedaży. Wybieracie się? Steve Vai częściej koncertuje w Stanach Zjednoczonych niż w Europie, stąd druga okazja usłyszenia muzyka “na żywo” może się szybko nie powtórzyć..

Reklama
#REKLAMA#

W 2004 roku Steve Vai został sklasyfikowany na 53 miejscu w rankingu 100 Najlepszych heavy Metalowych Gitarzystów Wszech Czasów magazynu Guitar World.

Steve Vai był członkiem m. in. zespołu Franka Zappy i Whitesnake. Gitarzysta od lat używa gitar sygnowanych znaczkiem Ibanez.

Okładka najnowszego studyjnego albumu Steve Vaia - The Story of Light

Premiera albumu The Story of Light planowana jest na Sierpień 2012, ale już teraz album można nabyć w przedsprzedaży na stronie www.vai.com | fot. www.vai.com

Bilety na warszawski koncert Steve Vai’a

Organizator koncertu znanego gitarzysty – agencja artystyczna Go Ahead – nie podał jeszcze szczegółów dotyczących cen biletów i punktów dystrybucyjnych. Wciąż czekamy na oficjalne (i potwierdzone) informacje w tych dwóch obszarach.

Ceny biletów na koncert Steve Vai’a w Warszawie:

120 zł – w sprzedaży do 27.11.2012
130 zł – w dniu koncertu

Zobacz szczegóły koncertu Steve Vai’a wraz z Orkiestrą Symfoniczną Evolution Tempo we Wrocławiu

Dyskografia

Gitarzysta w swojej dyskografii zawiera również 4 albumy koncertowe, 2 minialbumy i 4 kompilacje (nie wspominając o albumach w których Steve Vai zagrał gościnnie lub jako członek zespołu).

Studyjne albumy

– Flex-Able (1984)
– Passion and Warfare (1990)
– Sex and Religion (1993)
– Fire Garden (1996)
– The Ultra Zone (1999)
– Real Illusions: Reflections (2005)
– The Story of Light (2012)