Shakira - koncert w Łodzi

Dodano: 09-05-2011
Czytano:
Kategoria:
 
Nie kupiłeś jeszcze biletu? W takim razie sprawdź szybko który bilet gwarantuje które miejsce w hali Atlas Arena w Łodzi:-)

Data


17.05.2011

Miejsce


Atlas Arena

Adres


Al. Bandurskiego 7, 94-020 Łódź

Ceny


154 zł, 220 zł, 320 zł, 660 zł, 849 zł

Kup bilet


Eventim

Ticketpro - logo

Już w przyszłym tygodniu w Łódzkiej hali Atlas Arena odbędzie się jedyny w Polsce koncert latynoskiej piękności – Shakiry. Koncert gwiazdy w Łodzi odbędzie się w ramach trasy koncertowej Sun Comes Out World Tour 2011, w ramach to której Shakira odwiedzi jeszcze między innymi Moskwę, Barcelonę, Genewę a także dwukrotnie Paryż. Koncert gwiazdy ma się rozpocząć o godzinie 18:00, jednak pewne jest, że już na wiele godzin przed koncertem pobliskie tereny Atlas Areny zostaną zalana fanami twórczości artystki.

Reklama
#REKLAMA#


Pochodząca z Kolumbii Shakira jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i najbardziej popularnych piosenkarek na świecie, z ponad 60 milionami sprzedanych płyt! Artystka w swojej karierze muzycznej współpracowała już z wieloma innymi cenionymi gwiazdami, jak na przykład z Madonną, Stevie Wonderem czy też Wyclefem Jeanem.

Oczywiście gwiazda jest również laureatką wielu prestiżowych nagród muzycznych, w tym Grammy i MTV Europe Music Awards.

Łódzki koncert będzie pierwszym koncertem Shakiry w naszym kraju.

Zdjęcie gwiazdy

Shakira słynie z bardzo żywiołowych i energicznych występów na scenie i właśnie na to liczą fani gwiazdy udający się na jej koncert w Łodzi | źródło: www.shakira.com/photos

Ceny biletów na łódzki koncert Shakiry

Artystka się ceni, trzeba przyznać… Za około 2 godzinny koncert trzeba zapłacić od 154 złotych w górę, przy czym najtańsze bilety (wspomniane 154 zł) przeznaczone są dla osób niepełnosprawnych. Większość biletów można nabyć poprzez internet (Eventim) lub też w tradycyjnych punktach biletowych.

Cennik biletów:

154 zł – cena biletu dla osób niepełnosprawnych (płyta + trybuny)
220 zł – cena biletu Golden Circle (trybuny)
320 zł – cena biletu Golden Circle Early Entrance
660 zł – cena biletu VIP
849 zł – ceny biletu Pakiet Hot Ticket

Rozkład miejsc hali Atlas Arena ilustruje ten obrazek:

Tak wygląda rzut okiem na halę Atlas Arena, w której odbędzie się koncert Shakiry

Nie kupiłeś jeszcze biletu? W takim razie sprawdź szybko który bilet gwarantuje które miejsce w hali Atlas Arena w Łodzi:-) | źródło: www.eventim.pl

A co dokładnie oznaczają nazwy biletów? Wyjaśniamy:

1. Early Entrance – właściciele tych wejściówek (które można zakupić jedynie poprzez Internet) zostaną wpuszczeni do hali jako pierwsi na 30 minut przed rozpoczęciem koncertu, dzięki czemu teoretycznie mogą zająć najlepsze miejsce pod sceną:-)

2. VIP – w wielkim skrócie bilet VIP zawiera powitalnego drinka, barek alkoholowy, after party z DJ, bilet na sektor E, szwedzki bufet… Żadne fajerwery w sumie jak na 660 zł cenę… . Na tą chwilę (09.05.2011) bilety VIP nie są już w sprzedaży.

3. Pakiet Hot Ticket – najdroższy bilet zapewnia: voucher o wartości 20 Euro na zakupy w sklepie Shakiry, laminat z trasy, bilet na koncert z kategorii P i F, a także specjalny upominek od samej Shakiry:-)

Lokalizacja koncertu

Wszyscy wielbiciele i wielbicielki koncerty latynoskiej gwiazdy będą zmuszone wybrać się do Łodzi w celu zobaczenia koncertu gwiazdy na żywo.