Koncert Scorpions w ramach Final Sting World Tour 2012

Dodano: 16-08-2012
Czytano:
Kategoria:
 
Czy trasa koncertowa Final Sting Tour 2012 i odbywający się w jej ramach wrocławski koncert zespołu Scorpions będzie rzeczywiście ostatnim występem muzyków w Polsce?

Data


31.08.2012

Miejsce


Zajezdnia MPK

Adres


Wrocław

Ceny


110 zł
130 zł
190 zł
200 zł

Kup bilet


Kup bilet

Oficjalne źródła

Ticketpro - logo

Pożegnalny koncert legendarnego Scorpions wzbudził ogromne zainteresowanie. By sprostać oczekiwaniom fanów zespołu, organizatorzy postanowili dodać nową pulę biletów na miejsca siedzące. Bilety są już w sprzedaży! Światowa trasa koncertowa Final Sting World Tour 2012 prowadzi przez cztery kontynenty: Amerykę Północną, Amerykę Południową Azję i Europę. Do Polski zespół przyjedzie 31. sierpnia.

Reklama
#REKLAMA#

Final Sting World Tour 2012 to nic innego, jak trwająca dziewięćdziesiąt minut eksplozja czystej energii rocka, wzmocniona efektami wizualnymi, sztucznymi ogniami, projekcjami na wielkim ekranie, solowymi atakami gitar, basu i perkusji.

Skład zespołu Scorpions

Scorpions grają w znanym składzie: Klaus Meine – wokal, Matthias Jabs i Rudolf Schenker – gitara, Paweł Mąciwoda – bas oraz James Kottack – perkusja. Podczas koncertu będzie można po raz ostatni usłyszeć na żywo numery, towarzyszące fanom rocka od dziesięcioleci: Sting in the Tail, Holiday, Wind of Change czy Rock You Like a Hurricane.

O trasie koncertowej “Final Sting World Tour 2012”

Opinie publiczności o Final Sting World Tour 2012, jakich wiele pojawiło się w internecie, są jednogłośnie entuzjastyczne: „Scorpions wciąż w formie”, „Czysty rock!”, „To jeden z najlepszych koncertów, jakie widziałem!!”. Członkowie zespołu udowadniają, że chociaż to ich ostatnie tournée, siły starczyłoby im na kolejne pięćdziesiąt lat grania. Tym bardziej dziwi podjęta decyzja o zakończeniu działalności grupy.

„Chcielibyśmy, by nasi fani zapamiętali nas jako sprawnych, wysportowanych, biegających po scenie facetów. To najlepszy ku temu czas. Wkrótce niestety nie będzie to możliwe” – mówi Klaus Meine.
Trudno w to uwierzyć, ale wokalista Scorpions ma już 64 lata, gitarzysta Rudolf Schenker 63, Matthias Jabs 57. Wrocławski koncert będzie najprawdopodobniej ostatnią szansą na zobaczenie Scorpions grających na żywo.

Plakat trasy koncertowej Final Sting Tour 2012

Czy trasa koncertowa Final Sting Tour 2012 i odbywający się w jej ramach wrocławski koncert zespołu Scorpions będzie rzeczywiście ostatnim występem muzyków w Polsce?

Bilety na koncert Scorpions

110 zł – cena biletu na miejsca stojące
130 zł – cena biletu na miejsca stojące(w dniu koncertu)
190 zł – cena biletu na miejsca siedzące
200 zł – cena biletu na miejsca siedzące (w dniu koncertu)

Bilety można kupić na TicketPro.

Scorpions będą gwiazdą trzeciej edycji organizowanej z okazji rocznicy Sierpnia 80′ imprezy “wRock for Freedom: Legendy Rocka” i wystąpią 31. sierpnia w zajezdni autobusowej przy ul. Grabiszyńskiej – w symbolicznym miejscu, gdzie w sierpniu 1980 roku tworzyła się wrocławska Solidarność. W imprezie wezmą udział również polskie zespoły – Big Cyc i Maciej Maleńczuk z grupą Psychodancing.

Źródło: Informacja prasowa