Roxy Festival 2011 w Warszawie

Dodano: 06-07-2011
Czytano:
Kategoria:
 
Roxy Festival 2011, czyli “granie po bandzie” startuje 15 lipca w Warszawie

Data


15.07.2011

Miejsce


Amfiteatr w Parku Sowińskiego

Adres


ul. Elekcyjna 17, Warszawa

Ceny


100 zł, 150 zł, 200 zł

Kup bilet


TicketPro, Eventim, salony Empik, Saturn i Media Markt.

Ticketpro - logo

Już 15 lipca w Parku Sowińskiego w Warszawie wystartuje pierwsza edycja nowego festiwalu muzycznego – Festival Roxy. To nowe wydarzenie muzyczne skierowane jest przede wszystkich dla miłośników alternatywnego brzmienia (czyli w dużej mierze słuchaczy radia Roxy). Narodziny nowego festiwalu, który w zamierzeniach organizatorów (agencji Snap, Sony Music Polska + oczywiście Radia Roxy) w niedalekiej przestrzeni stanie się jednym z większych i ciekawszych festiwali muzyki niezależnej w Polsce i Europie, uwieczni koncert zaproszonych gwiazd – Marka Ronsona (i The Business Intl), Smolika oraz Neo Retros.

Reklama
#REKLAMA#

Kto zagra na pierwszej edycji Roxy Festival 2011?

Plakat promujący festiwal Roxy 2011 W zasadzie już powiedzieliśmy jakich wykonawców należy się spodziewać na 1. edycji festiwalu Roxy, ale dla tych co nie czytali lead-a – 15 lipca od godziny 19:00 w Parku Sowińskiego w Warszawie będzie można usłyszeć i zobaczyć Marka Ronsona – DJ-a i producenta, znanego głównie ze współpracy z Amy Winehouse (Mark był producentem albumu “Back to Black”, który przyniósł artystce sławę).

Na warszawskim koncercie towarzyszyć mu będzie jego nowy zespół – The Business Intl.

A kto poza Markiem R.? Cóż, polskiej publiczności niejakiego Smolika chyba nie trzeba przedstawiać:-) Poza tymi dwoma artystami na scenie zobaczymy jeszcze zespół, który został laureatem Nagrody Publiczności i Nagrody Jury zarazem na festiwalu Trendy – Neo Retros.

Logo festiwalu Roxy 2011

Bilety na tegoroczny festiwal Roxy

Nie ma promocyjnych cen związanych z przedsprzedażą, nie ma karnetów (bo o takowe trudne gdy festiwal trwa 1 dzień), do kupienia są za to bilety VIP.

W zasadzie ceny biletów na Roxy Festival 2011 nie odbiegają od standardów obowiązujących na innych polskich festiwalach (na przykład za jednodniowy bilet na Coke Live Music Festiwal trzeba wydać 125 zł) i kształtują się o tak:

100 zł – ceny biletu na miejsca stojące
150 zł – ceny biletu na miejsca siedzące
200 zł – cena biletu VIP

Rozkład miejsc w amfiteatrze w Parku Sowińskiego w Warszawie

Zobacz na jaki sektor kupujesz bilet - rozkład miejsc w amfiteatrze w Parku Sowińskiego w Warszawie | źródło: www.eventim.pl

Bilety na festiwal można kupić na portalach TicketPro i Eventim, oraz w salonach Empik, Saturn i Media Markt.

Mark Ronson zaprasza we własnej osobie..

Swego czasu Markowi Ronsonowi nie odmówiła Amy Winehouse, nie odmówił Ghostface Killah, a zatem nie ma co się wyróżniać z szeregu: