Rock In Summer Festival 2011

Dodano: 30-06-2011
Czytano:
Kategoria:
 
Rock In Summer Festival 2011 – przed nami jeszcze 2 odsłony!

Data


04.07.2011
16.08.2011

Miejsce


Park Sowińskiego

Adres


ul. Elekcyjna 16, Warszawa

Ceny


130 zł, 140 zł, 150 zł

Kup bilet


Eventim, TicketPro, salony Empik, Media Markt, Saturn

Ticketpro - logo

Przed nami druga odsona 2. edycji festiwalu Rock In Summer – tym razem 4 lipca w Parku Sowińskiego w Warszawie szerszej publiczności zaprezentuje się zespół Paramore. To nie koniec, gdyż cały festiwal składa się z trzech części/odsłon (różnych koncertów, różnych wykonawców, w różnych terminach) – za nami koncert Gogol Bordello, przed nami wspomniane wcześniej Paramore oraz między innymi występ muzyków z zespołu Deftones! Tego nie można przegapić!

Reklama
#REKLAMA#

Zeszłoroczna edycja festiwalu rockowego Rock in Summer zgromadziła tysiące uczestników, którzy bawili się podczas koncertów Bad Religion oraz zespołu Billy Talent.

Odsłona I RISF 2011 /21 czerwca 2011/: Gogol Bordello, HappySad, Escape the Fate, Paula i Karol, Herores Get Remembered

Pierwszą odsłoną tegorocznego Rock In Summer Festival był czerwcowy (21.06.2011) koncert w warszawskiej Stodole z udziałem 5 artystów. Dla zgromadzonej w Stodole publiczności zagrali Gogol Bordello, HappySad, Escape the Fate, Paula i Karol, Herores Get Remembered, czyli zespoły bardzo dobrze znane określonej grupie odbiorców, do której cały festiwal jest skierowany.

Z tego co nam wiadomo pomimo nagłej zmiany lokalizacji koncertu, który początkowo miał odbyć się w Parku Sowińskiego bilety (99 zł – 120 zł) rozeszły się prawie co do ostatniego;-)

Logo festiwalu Rock In Summer

Odsłona II RISF 2011 /4 lipca 2011/: Paramore

Nie żyjmy przeszłością, tylko teraźniejszością i ewentualnie niedaleką przyszłością:-) Druga odsłona RiSM 2011 przywita nas dźwiękami formacji Paramore, zespołu istniejącego od 2004 roku, inspirującego się muzyką takich zespołów jak Mew czy Jimmy Eat World.

Paramore jest laureatem Teen Choice Awards 2009. Koncert odbędzie się 4 lipca w Amfiteatrze w Parku im. Sowińskiego w Warszawie.

Bilety na koncert Paramore

Występ muzyków już za cztery dni (04.07.2011), dlatego też najwyższy czas zaopatrzyć się w bilety na koncert Paramore, które cenowo wyglądają o tak:

120 zł – cena pierwszych 500 biletów (już nieaktualne z oczywistych względów)
130 zł – cena pojedynczego biletu do 30 czerwca
140 zł – cena pojedynczego biletu od 1 lipca

Bilety do nabycia poprzez kilka kanałów sprzedaży – portale Eventim i TicketPro a także w punktach stacjonarnych sieci Empik, Media Markt, Saturn.

Odsłona III RISF 2011 /16 sierpnia 2011/: Deftones

Odsłona finalna festiwalu ma być prawdziwą “kropką nad i”, “wisieńką na torcie”. Głównemu organizatorowi wydarzenia – agencji artystycznej Go Ahead (www.go-ahead.pl) udało się nakłonić do przyjazdu do Polski zespół Deftones, prawdziwą ikonę dla wielu miłośników ciężkiego brzmienia i mocnych gitarowych riffów! Amerykański zespół istniejący od 1988 roku w swojej bogatej karierze koncertował już z takimi legendami jak Metallica, Linkin Park, KoRn a także Ozzy Osbourne. 6 Studyjnych płyt, 2 dodatkowe krótkogrające, wiele przebojów (“My Own Summer”, “Minerva”, “Change (In the House of Flies)”) oraz nagród i wyróżnień – tak w skrócie można opisać karierę Deftones.

Poza koncertem Deftones na scenie Amfiteatru w Parku im. Sowińskiego zaprezentuje się: Kylesa, Kvelertak, Tides From Nebula oraz pochodzący z polski Flapjack.

Bilety na koncert Deftones i pozostałych zespołów występujących w trzeciej odsłonie RISF 2011

Bilety na trzecią część koncertów odbywających się w ramach festiwalu Rock in Summer 2011 nieznacznie podrożały:

130 zł – cena pojedynczego biletu do 31 lipca
140 zł – cena pojedynczego biletu do 1 sierpnia
150 zł – cena pojedynczego biletu w dniu koncertu

Bilety można kupić w poprzez te same kanały sprzedaży, co na Paramore.