Regulamin

Dodano: 21-03-2011
Czytano:
 

Witam:-)

Rejestracja w serwisie jest darmowa, aczkolwiek każdy kto zechce opublikować artykuł musi spełnić zamieszczone poniżej wymagania.

Rejestracja jedynie poprzez kontakt mejlowy: dodajseo@gmail.com

Wymagania jakościowe zamieszczanych artykułów

1. Wszystkie zamieszczane artykuły są moderowane przed publikacją i muszą być zgodne z tematyką strony (gastronomia, rozrywka, kultura).

2. Każdy artykuł musi mieć minimum 1500 znaków.

3. W każdym artykule musi znaleźć się grafika.

4. Pierwsze 300 znaków artykułu nie może zawierać odnośnika do innej strony.

5. W każdym artykule może znajdować się maksymalnie 1 link wychodzący.

6. Każdy artykuł musi być logicznie i sensownie napisany (pod użytkownika, nie pod wyszukiwarkę).

7. Zabrania się dodawana tekstów zawierających treść o charakterze erotycznym wulgarnym, obraźliwym, rasistowskim itp. Linki w stylu “remonty Gdynia” czy “mechanik Kraków” będą usuwane.

8. Każdy artykuł musi być unikalny – nie publikujemy skopiowanych artykułów występujących w całości lub częściowo na innych stronach.

9. Autorzy artykułów podczas rejestracji zaświadczają, że akceptują niniejszy regulamin i mają pełne prawa do zamieszczanych artykułów i plików graficznych.

10. Redakcja nie odpowiada za treści zamieszczane przez zarejestrowanych użytkowników (w tym pliki graficzne, prawa do artykułów itp).

11. Redakcja zastrzega prawo do modyfikacji regulaminu.

12. Brak przestrzegania regulaminu uprawnia administratora do usunięcia zamieszczonego artykułu, wszystkich artykułów autora oraz samego publikującego.