Orange Warsaw Festival 2011

Dodano: 05-04-2011
Czytano:
Kategoria:
 
Podoba się? Unikalna atmosfera i niezapomniane doznania muzyczne na OWF 2011 gwarantowane! | źródło: www.orangewarsawfestival.pl

Data


17.06 - 18.06.2011

Miejsce


Stadion Legii Warszawa

Adres


ul. Łazienkowska 3

Ceny


49 zł, 59 zł, 79 zł, 99 zł

Kup bilet


eBilet, EMPIK

Ticketpro - logo

White Lies, NERD, Wyclef Jean – znacie? To tylko niektóre zagraniczne gwiazdy, które do tej pory miały okazje zaprezentować się przed warszawską publicznością w ramach Orange Warsaw Festival. Już tylko 73 dni pozostały do rozpoczęcia tej wyjątkowej pod każdym względem imprezy. W dniach 17-18 czerwca 2011 roku stolica Polski stanie się miejscem wyjątkowych wydarzeń muzycznych, o czym świadczy chociażby lista muzycznych gwiazd, które już teraz potwierdziły swoją obecność – w tym roku 2011 na scenie Orange Warsaw Festiwal zobaczymy przede wszystkim jedną na najbardziej kultowych brytyjskich grup rockowych, obecną na rynku już od ponad 15 lat – Skunk Anansie. A kto jeszcze zagra w tym roku na OWF? I po ile są bilety?

Zobacz szczegóły Orange Warsaw Festival 2013

Reklama
#REKLAMA#

Wykonawcy


Umówmy się – na festiwale muzyczne jeździ się nie dlatego, bo są tanie bilety czy też bo się na przykład nigdy nie było w Warszawie i w końcu nadarza się okazja – zdecydowana większość z nas gości na festiwalach muzycznych z jednej prostej przyczyny – chęci zobaczenia na żywo występu swojej ulubionej lub jednej z ulubionych grup muzycznych. A organizatorzy tegorocznego OWF zadbali o to, by dla każdego znalazło się coś ciekawego..

I tak artyści, którzy już w tej chwili potwierdzili swoją obecność w dniach 17-18.06 w Warszawie należą do światowej czołówki. Pierwsza liga bez dwóch zdań. Ludzie przemierzają województwa, miasta, państwa a nawet kontynenty by zobaczyć na żywo takich artystów The Streets, Skunk Anansie, Jamiroquai’a czy też Moby’ego – Warszawa w tym roku będzie gościć ich wszystkich razem, na jednej scenie. Dawno już minęły czasy, kiedy to żeby zobaczyć jakąś zagraniczną gwiazdę trzeba było wyjeżdżać do Niemiec czy też chociażby Czech – właśnie takie wydarzenia jak Orange Warsaw Festiwal , Open’er czy też organizowany w Krakowie Coke Live Music ściągają do nas tysiące wielbicieli muzyki na żywo. A lista wykonawców jest jeszcze wciąż otwarta…

orange-warsaw-festival-scena

Podoba się? Unikalna atmosfera i niezapomniane doznania muzyczne na OWF 2011 gwarantowane! | źródło: www.orangewarsawfestival.pl

Po ile bilety na OWF?

Drugą ważną rzeczą, której każdy z nas oczekuje od dobrego festiwalu (poza jego “obsadą” muzyczną) są oczywiście ceny biletów. Im niższe tym lepiej i nie chodzi tutaj o nasze skąpstwo – wiele osób już na dojazd na dany Festiwal wydaje dużo pieniędzy (+ nocleg + wyżywienie itp), stąd też oczekiwania co do jak najniższych cen biletów. i tutaj naszym zdaniem organizatorzy ponownie stanęli na wysokości zadania:-) Spodziewaliśmy się, że “Warszafka” “wyskoczy” z dość wysokimi cenami za bilety, a tu proszę – niespodzianka! Tak kształtuje się cennik na bilety na Orange Warsaw Festival w 2011 roku:

1. płyta:

49 zł – bilet na płytę stadionu na jeden dzień
79 zł – bilet na płytę stadionu na dwa dni (karnet)

2. miejsca siedzące:

59 zł – bilet na miejsca siedzące na jeden dzień
99 zł – bilet na miejsca siedzące na dwa dni (karnet)

Mogło być gorzej, nie uważacie?:-) Bilety można nabyć między innymi w sieciach sklepów EMPIK tudzież w serwisie ebilet.pl.

Lokalizacja Orange Warsaw Festiwal 2011

Areną tegorocznego Orange Warsaw Festival będzie odnowiony stadion stołecznego klubu piłkarskiego Legii Warszawa, zlokalizowany na ulicy Łazienkowskiej 3.