Mike Tyson na Warsaw Boxing Night

Dodano: 26-07-2011
Czytano:
Kategoria:
 
Nazwisko Tyson w świecie boksu (i poza nim) elektryzuje i przyciąga uwagę, stąd też głównego organizatora gali na taką nietypową (i wlelce kosztowną) akcję promocyjną.. | fot: www.ringpolska.pl

Data


16.09.2011

Miejsce


Torwar

Adres


ul. Łazienkowska 6, 00-449 Warszawa

Ceny


25 zł, 35 zł, 60 zł

Kup bilet


Eventim

Ticketpro - logo

Mike Tyson, legendarny amerykański bokser, 16 Września 2011 odwiedzi Polskę, a konkretnie będzie gościem gali boksu zawodowego Warsaw Boxing Night. Do tej pory głównym wydarzeniem gali miała być walka dwóch bokserów wagi półciężkiej – Pawła Głażewskiego i prawdopodobnie Alexa Kuziemskiego (lub Doudou Ngumbu), jednak po podpisaniu kontaktu z Tysonem być tak może, że uwaga widzów będzie skupiona w większości właśnie na zdobywcy pasów mistrzowskich federacji WBC, IBF i WBA niż na samym walkach. Bokser poza wizytą na gali bokserskiej ma w planach również turystyczną wycieczkę do Oświęcimia i Wieliczki:-)

Reklama
#REKLAMA#

Na pomysł sprowadzenia pięściarza do Polski wpadł właściciel grupy Babilon Promotions – Tomasz Babiloński. Trzeba przyznać, że pomysł jest ciekawy i na pewno sprowadzenie tak znanego i kontrowersyjnego zarazem boksera przyczyni się do wzrostu popularności warszawskiej gali boksu, ale czy aż na tyle, by poniesione koszta sprowadzenia najmłodszego w historii mistrza świata w wadze ciężkiej (1 mln. zł) się zwróciły? Czas pokaże:-)

Faktem jest, że taki rodzaj “występów” boksera na różnych galach bokserskich w terenie całego świata jest obecnie jednym z jego podstawowych źródeł dochodu.

Plakat promujący galę boksu z udziałem Tysona

Nazwisko Tyson w świecie boksu (i poza nim) elektryzuje i przyciąga uwagę nawet teraz, gdy bokser już dawno skończył swoją jakże bujną przygodę z ringiem.. | fot: www.ringpolska.pl

O gali boksu Warsaw Boxing Night

Warsaw Boxing Night to jedno z większych wydarzeń bokserskich w Polsce. W tym roku na gali zobaczymy w ringu między innymi Pawła Głażewskiego (15-0, 4 KO) w pojedynku z francuzem Doudou Ngumbu (26-2, 11 KO), a także Krzysztofa Cieślaka (16-2, 5 KO), Macieja Sulęckiego (6-0, 2 KO), Ismaila Tebojewa (5-0, 3 KO), Krzysztofa Zimnocha (6-0, 5 KO) oraz Karolinę Owczarz.

Bilety na Warsaw Boxing Night

Bilety na Warsaw boxing Night można kupić na stronie Eventim. Ceny biletów kształtują się następująco:

1. 25 zł – cena biletu na miejsca siedzące (Kat. 3)
1. 35 zł – cena biletu na miejsca siedzące (Kat. 2)
1. 60 zł – cena biletu na miejsca siedzące (Kat. 1)

Gala odbędzie się 16 Września 2011 w warszawskiej hali Torwar. Rozpoczęcie gali dokładnie o godzinie 20:00.

Organizatorzy zapewniają, że podczas gali będzie możliwość uzyskania autografu od Mike’a Tysona oraz zrobienia pamiątkowego zdjęcia z bokserem!