Wielki Mecz gwiazdy TVN kontra Politycy 2012

Dodano: 27-07-2012
Czytano:
Kategoria:
 
W 2011 konfrontacja gwiazd stacji TVN z Politykami zakończyła się wynikiem 2:1 dla drużyny,w której występowali m.in. Tomasz Sianecki i  Grzegorz Kajdanowicz.

Data


02.09.2012
17:00

Miejsce


Pepsi Arena

Adres


Warszawa

Ceny


15 zł
200 zł

Kup bilet


Kup bilet

Ticketpro - logo

Już po raz piąty odbędzie się sportowe widowisko określane mianem Wielkiego Meczu. 2. Września 2012 na Pepsi Arenie w Warszawie w meczu o najwyższą stawkę staną naprzeciwko siebie gwiazdy TVN oraz Politycy i tak jak w naszej rodzimej polityce nie zabraknie nieprzewidywalnych zagrań:-) Cały dochód z meczu przekazany zostanie Fundacji TVN “Nie jesteś sam”. W poprzednim roku potyczka obu zespołów zakończyła się zwycięstwem 2:1 na korzyść reprezentantów TVN (bramki zdobyli Tomasz Szczepanik i Michał Kocięba dla TVN oraz Andrzej Biernat dla Polityków). Jak będzie w tym roku?

Reklama
#REKLAMA#

Wielki Mecz komentować będzie niezastąpiony Tomasz Zimoch.

Nie tylko widowisko sportowe

Poza emocjami czysto sportowymi organizatorzy Wielkiego Meczu zadbali również o muzyczną część widowiska – podczas imprezy ze swoim repertuarem zaprezentuje się m.in. Tatiana Okupnik w duecie z Dawidem Podsiadło, a także Oceana. Muzyczną część imprezy poprowadzi Patrycja Kazadi wraz z Tatianą Okupnik, towarzyszyć im będzie m.in. Omenaa Mensah.

W czasie meczu wszystkich zawodników dopingować będzie specjalna grupa cheerleaderek w składzie:

– Julia Rosnowska, Maja Bohosiewicz (znane z serialu “Julia”)
– Dominika Łakomska, Joanna Jabłczyńska, Maria Niklińska, Małgorzata Socha, Anna Guzik (znane z serialu “Klub Szalonych Dziewic”)
– Klaudia Halejcio, Edyta Olszówka (znane z serialu “Przepis na Życie”)
– Aleksandra Kuc (TTV)
– Agnieszka Cegielska (TVN Meteo)

Historie dotychczasowych pojedynków gwiazd stacji TVN z przedstawicielami polskiej klasy politycznej

Obie jedenastki stawały dotychczas naprzeciw siebie 4-krotnie (w 2009 mecz nie odbył się).

Historia pojedynków Gwiazdy TVN kontra Politycy:

2007 – wynik 0:3
2008 – wynik 3:1
2010 – wynik 3:3
2011 – wynik 2:1
2012 – ?

Logo Wielkiego Meczu w 2012 roku

W 2011 konfrontacja gwiazd stacji TVN z Politykami zakończyła się wynikiem 2:1 dla drużyny,w której występowali m.in. Tomasz Sianecki i Grzegorz Kajdanowicz.

Składy drużyn w 2012 roku?

Na ta chwilę nie wiemy jeszcze w jakich składach (i pod czyim przewodnictwem) 2-giego września na Stadionie stołecznej Legii zaprezentują się obie jedenastki.

W ubiegłym roku drużynę Polityków reprezentowali m.in. Grzegorz Schetyna (PO), Marek Sawicki (PSL), Adam Hofman (PIS), Paweł Poncyljusz (PJN) czy też Ryszard Kalisz (SLD). Jak widać zdarzają się sytuacje, gdzie politycy różnych partii politycznych grają do jednej bramki.

Z kolei gwiazdy TVN reprezentowali m.in. Maciej Meller, Tomasz Sianecki, Jakub Wesołowski, Paweł Małaszyński i Tomasz Zubilewicz.

Potwierdzone Składy drużyn [aktualizacja]

Drużynę Gwiazd TVN w tegorocznej rywalizacji reprezentować będą m.in.:

– Kamil Durczok
– Tomasz Sianecki
– Tomasz Jachimek
– Paweł Małaszyński
– Leszek Lichota
– Tomasz Schimscheiner
– Sebastian Wątroba
– Marcin Żebrowski
– Tomasz Zubilewicz
– Rafał Maserak
– Sergiusz Ryczel
– Jan Jankowski
– Wojciech Zieliński
– Maciej Dębosz
– Rafał Bryndal
– Bilguun Ariunbaatar

Trenerem reprezentacji złożonej z dziennikarzy, aktorów, prezenterów telewizyjnych i muzyków poprowadzi do zwycięstwa Jacek Magiera, były piłkarz a obecnie trener pracujący w Legii Warszawa.

Skład drużyny Polityków wciąż owiany jest tajemnicą…

W przeciągu ostatnich 12 miesięcy zarówno w jednej jak i drugiej drużynie pojawiły się nowe gwiazdy, dlatego też 2-giego września 2012 roku na Pepsi Arenie powinniśmy zobaczyć “stara gwardię” uzupełnioną nowymi siłami.

Bilety na Wielki Mecz Gwiazd 2012

Oficjalnie nie znamy jeszcze cen biletów na wrześniowy mecz Gwiazdy TVN vs. Politycy, aczkolwiek sądząc po cenach biletów na zeszłoroczny mecz (15 zł) w tym roku powinno być podobnie. Dodatkowo w sprzedaży mają się pojawić specjalne bilety VIP (ich cena ma wynieść 200 zł), gwarantujące możliwość obejrzenia meczu w towarzystwie licznie zaproszonych na to wydarzenie gwiazd, a także z dostępem do cateringu.

Aktualizacja [02.08.2012]

Ceny biletów na tegoroczny mecz wynoszą 15 zł, czyli dokładnie tyle samo co w roku poprzednim. Potwierdzona została również informacja, że w sprzedaży znajdą się również bilety VIP-owskie, zapewniające m.in catering oraz możliwość “obcowania” w zaproszonymi specjalnie na tą okazję gwiazdami. Cena biletów VIP na mecz TVN vs. Politycy wynosi 200 zł.

Wszystkie bilety można nabyć na stronie TicketPro.

Sprzedaż biletów na Wielki Mecz Gwiazd ruszała 27.07.2012 o godzinie 17:00!

Mecz rozpocznie się 2-giego Września 2012 równo o godzinie 17:00. Od godziny 15:00 będzie możliwe wejście na Stadion Pepsi Arena.