Malta Festival 2011

Dodano: 17-06-2011
Czytano:
Kategoria:
 
Malta Festival – Poznań 04-09.07.2011

Data


04-09.07.2011

Miejsce


Poznań

Adres


ul. Wiankowa 3, 61-131 Poznań

Ceny


Wstęp wolny + od 5zł - 180 zł

Kup bilet


Eventim

Ticketpro - logo

Organizowany w Poznaniu Festiwal Malta (od zlokalizowanego w Poznaniu Jeziora Maltańskiego) jest czymś więcej niż tylko wydarzeniem muzyczno-kulturalnym. Zdecydowanie czymś więcej… Trwająca 6 dni impreza gromadzi artystów reprezentujących różne kierunki artystyczne – w dniach 04-09.07.2011 do Poznania zjedzie wielu muzyków i aktorów, odbędzie się ponad 40 koncertów (w tym między innymi koncert brytyjskiej grupy Portishead), wiele widowisk teatralnych a także pokazów filmowych. Za nieco ponad 18 dni Poznań zamieni się w kulturalną stolicę Polski.

Reklama
#REKLAMA#

Program Festiwalu Malta 2011

Plakat festiwalu w Poznaniu Festival Malta jest wyjątkowy pod wieloma względami. Ten miks przeplatających się wzajemnie wydarzeń artystycznych jest sam w sobie olbrzymią dawką pozytywnej energii i inspiracji i właśnie z uwagi na rozbudowany program tegorocznej edycji 6-dniowego festiwalu (04-09.07.2011) zaleca się już teraz rezerwowanie biletów na całą imprezę.

Cały festiwal podzielony został na kilka odrębnych paneli tematycznych, do których zaliczamy: Film/Sztuki wizualne, Forum, Muzyka, Taniec, Nowe Sytuacje, Teatr/Preformance. W obrębie tychże paneli odbywać się będą konkretne wydarzenia.

Przygotowana została również specjalna aplikacja na Facebook z programem festiwalu: www.apps.facebook.com/malta-festival

Organizatorzy festiwalu (Fundacja Malta) przygotowali cały program festiwalu Malta 2011 w bardzo przejrzystej i czytelnej formie, której nie będziemy bezsensownie kopiować – zamiast tego polecamy od razu pobrać ów program prosto z naszej strony.

Pobierz:

przycisk Pobierz

Artyści

Tegoroczny Festival Malta 2011 będzie gościł wyjątkowych artystów, wśród których na pewno należy wyróżnić brytyjski zespół Portishead oraz zespoły Manu Chao, Young@heart oraz Fleet Foxes, pisarza Denisa Coopera, reżysera teatralnego Jana Fabre, choreografa Keitha Henessyego… W tym miejscu odsyłamy do programu, który możecie pobrać powyżej:-)

Logo festiwalu Malta
źródło: www.malta-festival.pl

Bilety na tegoroczny festiwal

Organizatorzy festiwalu nie przewidzieli jednego zbiorczego biletu na całą imprezę (czyt. karnetu), dlatego też na każde wydarzenie (koncert, spektakl) trzeba bilet kupować osobno. Ceny biletów wahają się od 5 złotych (w ramach Festival Malta 2011 są również imprezy darmowe) do nawet 180 zł!

Szczegółowy cennik biletów znajdziecie w programie festiwalu, który można pobrać parę linijek wyżej.

Bilety można kupić na stronie www.eventim.pl, lub też w punktach stacjonarnych tejże sieci.

W tym miejscu warto jeszcze zaznaczyć, że cały Festival Malta 2011 odbywać się będzie w różnych lokalizacjach, więc podczas zakupu biletów warto jest mieć to na uwadze.