Lenny Kravitz koncert w Warszawie

Dodano: 15-06-2011
Czytano:
Kategoria:
 
Okładka nowej płyty Lenny'ego Kravitza "Black and White America" | źródło: facebook.com/lennykravitz

Data


09.11.2011

Miejsce


Torwar

Adres


ul. Łazienkowska 6, 00-449 Warszawa

Ceny


154 zł, 176 zł, 276 zł, 726 zł

Kup bilet


Eventim

Ticketpro - logo

Dnia 9 listopada o godzinie 17:30 bramy Warszawskiego Torwaru otworzą się dla wszystkim miłośników twórczości amerykańskiego wokalisty, kompozytora i niewątpliwie jednej z największych ikon współczesnego rock and rolla – Lenny’ego Kravitza. Artysta przyjedzie do Warszawa promować swój najnowszy album “Black and White America”, którego premiera planowana jest na początek sierpnia. Na warszawskim koncercie, który odbędzie się na Torwarze, usłyszymy nie tylko singiel promujący nowy album – “Stand” – ale także najbardziej znane utwory artysty, takie jak “Fly Away”, “American Woman”, czy też “Again”.

Reklama
#REKLAMA#

Nowy album Kravitza już w sierpniu!

Okładka nowej płyty muzyka Pochodzący z Nowego Yorku Lenny Kravitz wydał dotychczas 8 studyjnych albumów – numerem dziewięć będzie mający swoją premierę w sierpniu album “Black and White America”. Album tworzony po części w Paryżu, po części na Bahamach, będzie zawierał 12 utworów jak zwykle w pełni stworzonych przez artystę. Ostatni album Kravitza (“It’s Time For A Love Revolution”) zebrał znakomite recenzje (określany jest mianem najlepszego albumu w całej twórczości muzyka), dlatego też wszyscy z niecierpliwością oczekują premiery nowego krążka.

Plakat promujący trasę koncertową muzyka

Lenny Kravitz wystąpi w Warszawie 9 listopada na jedynym koncercie w Polsce

Singiel promujący nowy album Lenny’ego-Kravitza – “Stand”

Nie słyszałeś jeszcze singla promującego nowy album artysty? No to proszę bardzo:

Ceny biletów na warszawski koncert

Bilety na koncert amerykańskiego producenta i artysty nie należą do najtańszych (czego można było się spodziewać) – za najtańszy bilet zapłacimy 154 zł, następnie 176 zł, 276 zł i w końcu 726 zł za bilet VIP, który zawiera drink powitalny, lekki poczęstunek, otwarty bar i w zasadzie tyle:-)

Rozkład miejsc na Torwarze w zależności od posiadanego biletu:

torwar sektory

Rozkład sektorów na Torwarze| źródło: www.eventim.pl

Bilety tradycyjnie już do nabycia poprzez serwis www.eventim.pl.

Lokalizacja koncertu

Lenny Kravitz zagra swój koncert na warszawskim Torwarze, czyli w miejscu, które już niejednokrotnie gościło zagraniczne gwiazdy muzyczne.