Koncert Lany del Rey w Teatrze Wielkim w Warszawie

Dodano: 04-09-2012
Czytano:
Kategoria:
 
Album Born to Die ukazał się w grudniu 2011 roku.

Data


14.09.2012

Miejsce


Teatr Wielki

Adres


Warszawa

Ceny


Impreza zamknięta

Kup bilet


Impreza zamknięta

Ticketpro - logo

To nie będzie solowy koncert artystki, ani też festiwalowy występ – 14. Września 2012 w Teatrze Wielkim w Warszawie Lana del Rey (wraz z innymi rodzimymi artystami) uwieczni galę “Polacy z werwą”. Zła wiadomość dla niemałego grona miłośników muzyki Lany del Rey – gala jest imprezą zamkniętą, więc sam koncert autorki albumu “Born To Die” większość z nas będzie miała okazję obejrzeć w TV.

Reklama
#REKLAMA#

O gali “Polacy z werwą”

Gala “Polacy z werwą” jest inicjatywą mającą na celu zwrócenie uwagi na najzdolniejszych polskich przedstawicieli nauki, kultury, sportu, biznesu, medycyny etc.

Głównym inicjatorem akcji jest PKN Orlen.

Galę “Polacy z werwą”, poza koncertem Lany del Rey, uwieczni również występ Brodki, Leszka Możdżera, Motion Trio oraz Orkiestry Kameralnej Aukso i Marka Mosza.

Podczas gali odbędzie się również pokaz mody – zaprezentowana zostanie najnowsza kolekcja Gosi Baczyńskiej.

Okładka albumu Lany del Rey - Born to Die

Album Born to Die ukazał się w grudniu 2011 roku.

Bilety na koncert Lany del Rey

Niestety gala na której w kilku utworach zaprezentuje sie Lana del Rey jest imprezą zamkniętą, a więc nie będzie możliwości zakupienia biletu wejściowego:/

Całe wydarzenie będzie można obejrzeć w telewizji publicznej (TVP 1), niestety nie na żywo tylko z ponad 2-godzinnym opóźnieniem.

Początek re-transmisji z gali “Polacy z werwą” w TVP1 już 14 Września o godzinie 22:05.

Wrześniowy koncert Lany del Rey (oryginalnie Elizabeth Woolridge Grant) w Warszawie będzie pierwszym (miejmy nadzieję nie ostatnim) występem artystki w naszym kraju.