Koncert Symfoniczny "Piraci z Karaibów"

Dodano: 23-09-2011
Czytano:
Kategoria:
 
Równocześnie z koncertem odbędzie się specjalna projekcja multimedialna na kinowym ekranie. | fot: www.koncertfilmowy.pl

Data


09.10.2011

Miejsce


Sala Kongresowa

Adres


Plac Defilad 1, 00-901 Warszawa

Ceny


49 zł, 69 zł, 89 zł

Kup bilet


Eventim, TicketPro, eBilet

Ticketpro - logo

“Piraci z Karaibów” – w zasadzie żadne część nie była wybitna, ani pod kątem scenariusza, ani biorąc pod uwagę efekty specjalne, nie wspominając już o wciągającej fabule (co można wrzucić do koszyczka wraz ze scenariuszem). Ale główny motyw muzyczny występujący we wszystkich częściach oraz jak zwykle wspaniała (nie Oscar-owa, ale przynajmniej charakterystyczna) rola Johnny’ego Deppa jako kapitana Jacka Sparrow na pewno zostaje w pamięci. 9 Października w Sali Kongresowej w Warszawie odbędzie się koncert symfoniczny w wykonaniu Polskiej Orkiestry Sinfonia Iuventus z towarzyszeniem Chóru Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego pod batutą Tadeusza Karolaka, poświęcony właśnie trylogii filmu “Piraci z Karaibów”.

Reklama
#REKLAMA#

Patronat nad koncertem objął Deutsche Bank oraz Orange.

Bilety na koncert symfoniczny

Bilety na koncert symfoniczny “Piraci z Karaibów” dostępne są w sprzedaży między innymi poprzez sieci Eventim, TicketPro i eBilet.

Plakat promujący koncert symfoniczny w Sali Kongresowej

Równocześnie z koncertem odbędzie się specjalna projekcja multimedialna na kinowym ekranie. | fot: www.koncertfilmowy.pl

Bilety dostępne są w 3 różnych cenach:

49 zł
69 zł
89 zł

Oczywiście cena biletu odpowiada odpowiedniemu umiejscowieniu w Sali Kongresowej:

Rozkład miejsc dostępny podczas koncertu Piraci z Karaibów

9 Października odbędą się aż dwa koncerty – pierwszy rozpocznie się o godzinie 16:00, drugi trzy godziny później o 19:00.