Koncert Rihanny w Łodzi

Dodano: 15-07-2011
Czytano:
Kategoria:
 
Najnowszy album Rihanny - LOUD - ukazał sie w Polsce 19 Listopada 2010. Album zawiera 11 utworów i już uważany jest za jeden z najlepszych w całej twórczości artystyki. | źródło zdjęcia: www.facebook.com/rihanna i już zdążył

Data


06.12.2011

Miejsce


Atlas Arena

Adres


Al. Bandurskiego 7, 94-020 Łódź

Ceny


154 zł, 165 zł, 198 zł, 253 zł, 353 zł, 658 zł, 731 zł, 1550 zł

Kup bilet


Eventim

Ticketpro - logo

Najnowszy album Rihanny – “Loud” – wydany w 2010 roku zaowocował rozpoczęciem trasy koncertowej promującej ów album. Jednym z przystanków trasy koncertowej Loud Tour będzie Łódź, a konkretnie Atlas Arena w Łodzi, gdzie 6 grudnia 2011 pochodząca z Barbados artystka zagra swój trzeci już koncert w Polsce (wcześniej Rihanna wystąpiła w Krakowie w 2007 roku w ramach Coke Live Music Festival, oraz w 2008 roku w Warszawie w ramach trasy Good Girl Gone Bad Tour). Podczas trasy promującej najnowszy krążek fani artystki usłyszą zarówno najnowsze piosenki wokalistki (“What’s my name”, “Only Girl (In the Wolrd)”, “Man Down”, ), jak i starsze hity (“Don’t Stop The Music”, “SOS”, “Umbrella”).

Reklama
#REKLAMA#

Wspólna akcja wszystkich fanów Rihanny

KwiatJeżeli jesteś fanem Rihanny to na pewno strona www.rihannapolska.com nie jest Ci obca. Społeczność fanów wokalistki skupiona w obrębie tego serwisu szykuje prawdziwą niespodziankę dla piosenkarki – podczas jej grudniowego koncertu w Łodzi gdy artystka zagra piosenkę “Only Girl (In The Wolrds)” fani chcą unieść w górę sztuczny kwiat licząc na to, że ten widok pozostanie artystce na długo w pamięci. Pomysł został zaczerpnięty z ubiegłorocznej gali MTV Europe Music Awards 2010.

Więcej szczegółów dotyczących akcji znajdziecie na:

1. stronie www.rihannapolska.com
2. specjalnie dla akcji stworzonym profilu na Facebooku – www.facebook.com

Okładka nowego albumu Rihanny, LOUD

Najnowszy album Rihanny - Loud - ukazał się w Polsce 19 Listopada 2010. Album zawiera 11 utworów i już uważany jest za jeden z najlepszych w całej twórczości artystyki. | źródło zdjęcia: www.facebook.com/rihanna i już zdążył

Ceny biletów na łódzki koncert Rihanny

Bilety na grudniowy koncert Rihanny rozchodzą się jak świeże bułeczki, co świadczy tylko i wyłącznie o olbrzymiej popularności wokalistki w Polsce:-) Poza “zwykłymi” biletami organizatorzy stworzyli 3 kategorie biletów określanych potocznie mianem VIP: VIP, Hot Ticket package i Meet and Greet Package. Ceny biletów wyglądają następująco:

154 zł: bilet dla osób niepełnosprawnych (sprzedaż poprzez kontakt na adres niepelnosprawni@eventim.pl)
165 zł: bilet na płytę
198 zł: bilet na trybuny
253 zł: bilet trybuny i Golden Circle
353 zł: bilet Golden Circle Early Entrance
658 zł: bilet VIP
731 zł: bilet Hot Ticket Package
1550 zł: bilet Meet and Greet Package

Bilety na koncert Rihanny można kupić poprzez portal Eventim.

Rozkład miejsc podczas grudniowego koncertu artystki

Sprawdź na jaki sektor kupujesz bilet na grudniowy koncert wokalistki! | źródło: www.eventim.pl

Ze wszystkich biletów w lipcu 2011 (czyli prawie 6 miesięcy przed koncertem) w oficjalnej sprzedaży pozostały tyko 2 rodzaje wejściówek (poza pakietami VIP-owskimi): bilety Golden Circle (235 PLN) oraz bilety na płytę (165 PLN). Ogólnie radzimy pośpiech:-)