Koncert Linkin Park w Polsce 2012

Dodano: 09-03-2012
Czytano:
Kategoria:
 
Koncert Linkin Park w Polsce to wyjątkowe wydarzenie muzyczne. Ciekawe kto będzie kolejna gwiazdą Orange Warsaw Festival 2012? | fot. www.facebook.com/linkinPark

Data


09.06.2012

Miejsce


Pepsi Arena

Adres


Warszawa

Ceny


89 zł
110 zł
150 zł
500 zł

Kup bilet


Kup bilet

Ticketpro - logo

Wiadomość oficjalna, potwierdzona na stronie zespołu – Linkin Park już na 100% został jednym z headlinerów tegorocznej edycji Orange Warsaw Festival. Amerykański zespół, który sprzedał na całym świecie ponad 50 mln albumów przyjedzie do Polski w ramach trasy koncertowej, podczas której muzycy zahaczą m.in o Lizbonę, Skive i Moskwę. Zespół Linkin Park gościł w Polsce w już w 2007 roku, kiedy to na Stadionie Śląskim w Chorzowie zagrał wraz z zespołem Pearl Jam koncert promujący wydanie płyty “Minutes to Midnight”.

Zobacz szczegóły Orange Warsaw Festival 2013

Reklama
#REKLAMA#

Linkin Park będzie jedną z gwiazd Orange Warsaw Festival 2012. Czytaj więcej informacji na temat Orange Warsaw Festival 2012.

Bilety na koncert Linki Park

Organizatorzy Orange Warsaw Festival zapowiedzieli, że w przyszłym tygodniu ogłoszą ceny biletów na tegoroczną edycje festiwalu, a tym samym na koncert zespołu Linkin Park.

AKTUALIZACJA [19.03.2012]

Oficjalna strona zespołu Linkin Park podała informację, że ceny biletów na występ muzyków w ramach Orange Warsaw Festival 2012 zostaną upublicznione 12 Marca 2012, tj. w Poniedziałek, który już jest za nami:-)

Mamy nadzieję, że ta drobna “obsuwa” organizatorów pójdzie szybko w zapomnienie i zostanie zrekompensowana chociażby w postaci podania kolejnych gwiazd tegorocznej edycji Orange Warsaw Festival.

Ale do konkretów – karty zostały odkryte, znamy już ceny biletów na koncert Linkin Park (pierwszy dzień festiwalu Orange Warsaw Festival 2012):

89 zł – cena biletu na płytę
110 zł – cena biletu na trybunę
150 zł – cena biletu na trybunę Premium
500 zł – cena biletu VIP

Bilety w pierwszej kolejności będą mogły nabyć osoby posiadające telefony w sieci komórkowej Orange. Jesteś w Orange? Jeżeli tak wysyłaj SMS o treści OWF2012 na numer 693, otrzymasz specjalny numerek, z którym uderzasz prosto na oficjalną stronę festiwalu! Od 26.03.2012 reszta śmiertelników będzie mogła nabyć bilety nm.in. na TicketPro i za pośrednictwem naszego serwisu:-)

Zorientowane osoby wiedzą, że koncert muzyków w Europie należy raczej do rzadkości, więc zakładamy, że bilety na koncert rozejdą się szybciutko:-)

Organizatorzy ogłosili również, że drugą gwiazdą festiwalu Orange Warsaw Festival 2012 będzie zespół The Prodigy. Więcej o festiwalu tutaj.

Zdjęcie zespołu Linkin Park

Koncert Linkin Park w Polsce to wyjątkowe wydarzenie muzyczne. Ciekawe kto będzie kolejna gwiazdą Orange Warsaw Festival 2012? | fot. www.facebook.com/linkinPark

Dyskografia Linkin Park

Zespół Linkin Park nagrał do tej pory 4 studyjne albumy:

– Hybrid Theory (2000)
– Meteora (2003)
– Minutes to Midnight (2007)
– A Thousand Suns (2010)

Wszystkie albumu przyniosły muzykom z Los Angeles liczne wyróżnienia, w tym kilkukrotnie dla Najlepszego Zespołu Rockowego (MTV Awards) czy też za Najlepsze Wykonanie Zespołowe Hard Rock (Grammy).