Festiwal Hip Hop Kemp 2011

Dodano: 22-07-2011
Czytano:
Kategoria:
 
Method Man & Redman gwiazdami festiwalu Hip Hop Kemp 2011 w Hradec Králové w Czechach

Data


18-20.08.2011

Miejsce


Hradec Králové

Adres


Letiště 98, 503 41 Hradec Králové, Czechy

Ceny


144 zł, 215 zł, 231 zł

Kup bilet


UrbanCity, Eventim

Ticketpro - logo

Dla nie wtajemniczonych – Hip Hop Kemp to największy festiwal hip-hopu i rapu w Europie. HHK co roku gości najbardziej znanych i cenionych reprezentantów tych dwóch gatunków muzycznych z całego świata. “Festiwal z atmosferą” (zastępcza nazwa HHK) organizowany jest od 2002 roku w Czechach, czyli całkiem niedaleko od nas:-) W tym roku w miejscowości Hradec Králové (tuż obok polsko-czeskiej granicy w miejscowości Kudowa-Zdrój) odbędzie się 10-ta jubileuszowa edycja festiwalu HHK, na którą zaproszona samych wybitnych artystów, z których wymienić można chociażby duet Method Man & Redman czy też M.O.P. Kto jeszcze nie kupił biletu niech się lepiej pośpieszy – festiwal rozpoczyna się już 18 sierpnia a bilety rozchodzą się w błyskawicznym tempie…

Reklama
#REKLAMA#

Wielka popularność festiwalu sprawiła, że polska agencja eventowo-promocyjna Joytown postanowiła od 2004 roku zająć się aktywną promocją festiwalu Hip Hop Kemp na terenie naszego kraju. Między innymi dzięki staraniom Joytown festiwal Hip Hop Kemp jest najbardziej popularną zagraniczna imprezą wśród polaków..

Kto zagra na HHK 2011?

Czołowi przedstawiciele muzyki Hip-Hop w połączeniu z malowniczą lokalizacja festiwalu (nieczynne już lotnisko otoczone jeziorkami i lasem) to sprawdzona już metoda na wyjątkowe doznania muzyczne. Hip Hop Kemp od samego początku “nie zawodził” i tegoroczna edycja na pewno sprosta wysokim oczekiwaniom znawców muzyki Hip-Hop. Poprzednie edycje festiwalu zgromadziły na czeskiej scenie festiwalu HHK takich artystów jak Roots Manuva, The Roots, WWO, O.S.T.R., Kaliber 44, Redman, Dilated Peoples, Killa Kela + Bashy, Boot Camp Clik… Na 10. edycję HHK organizatorom udało się zaprosić przede wszystkim: duet Method Man & RedMan (gościli już na HHK w 2007 i 2009), Pharoahe Monch, Odd Future Wolf Gang Kill Them All, Hocus Pocus, M.O.P., Mayer Hawthorne, Wildchild + Baby Boogaloo, Mystro… Z polskich wykonawców w tym roku na Hip Hop Kemp 2011 zagrają donGURALesko, Parias, Grubson + 3oda Kru i Ten Typ Mes + Alkopoligamia.com Crew. Oj będzie się działo!

Bilety na festiwal HHK 2011 w Czechach

Najtańsze bilety na Hip Hop Kemp 2011 można było nabyć już za 144 zł (karnet normalny). Niestety, takie ceny obowiązywały w styczniu i w lutym… Jest lipiec i w oficjalnej sprzedaży można kupić jeszcze bilety w cenie:

1. 215 zł – karnet normalny (w sprzedaży do 31.07.2011)
2. 231 zł – karnet normalny (w sprzedaży od 01.08.2011)

Wszystkie bilety VIP zostały już wyprzedane. Wszystkich zainteresowanych zakupem pozostałych biletów zapraszamy odpowiednio na portal Eventim i UrbanCity.

Radzimy pośpiech..

baner reklamowy promujący festiwal Hip Hop Kemp 2011

Dojazd na Festiwal HHK 2011

Dobra wiadomość – nie mamy daleko:-) Do miejscowości Hradec Králové możemy dojechać korzystając z minimum czterech środków transportu:

1. Autokar KEMPbus

Agencja Joytown organizuje przejazd na festiwal HHK 2011 specjalnym kempbusem, który w drodze na festiwal “zahaczy” w aż 19 polskich miastach! Wraz z biletem na Kempbus można od razu nabyć bilet na sam festiwal.

Cena biletów na Kempbus zależy od miejsca (miasta), z którego startujemy. Więcej informacji na temat Kempbusów znajdziecie tutaj: www.joybus.pl.

2. Pociąg

Podróż pociągiem dla wielu osób w Polsce niekoniecznie kojarzy się z przyjemnością i komfortem, ale bądź co bądź zawsze jest to jakiś środek transportu:-) W tym miejscu nie ma sensu pisać o dokładnych połączeniach, gdyż wiadomo jak to z naszymi kochanymi kolejami jest:-) Radzimy po prostu odwiedzić stronę PKP z rozkładem jazdy: www.rozklad-pkp.pl

3. Samochód

Ze względu na stosunkowo bliską odległość wiele osób z Polski na HHK wybiera się samochodem i jest to super rozwiązanie. Warto jest przeszukać forum festiwalu HHK, gdyż zawsze znajdą się osoby, które szukają/udostępniają miejsce w samochodzie. Odpowiedni wątek na Forum HHK znajduje się tutaj: www.hiphopkemp.pl/forum/dojazd

Dla wszystkich niezdecydowanych wrzucamy trailer nadchodzącej 10. edycji festiwalu Hip Hop Kemp 2011 (lektor czeski;-)):