Gwiazdy TVN vs. Politycy

Dodano: 18-08-2011
Czytano:
Kategoria:
 
Gwiazdy TVN vs. Politycy – wielki mecz na Pepsi Arena

Data


04.09.2011 (17:00)

Miejsce


Pepsi Arena

Adres


ul. Łazienkowska 3, 00-449 Warszawa

Ceny


15 zł

Kup bilet


Kup bilet

Oficjalne źródła

Ticketpro - logo

W tym roku Fundacja TVN “Nie jesteś sam” obchodzi 10-lecie działalności – z tej okazji na murawie stołecznego stadionu Pepsi Arena (na którym na co dzień występuje zespół warszawskiej Legii) zostanie przeprowadzony charytatywny mecz, w którym na przeciw siebie staną gwiazdy stacji TVN oraz politycy (co ważne w tej samej drużynie zagrają politycy reprezentujący różne ugrupowania polityczne). Cały dochód z meczu (sprzedaż biletów + zyski z sms) ma zostać przekazany na remont Kliniki Pediatrii Centrum Zdrowia Dziecka.

Zapraszamy na Wielki Mecz Gwiazdy TVN vs. Politycy w 2012

Reklama
#REKLAMA#

Całkowity koszt remontu Kliniki Pediatrii Centrum Zdrowia Dziecka ma wynieść 12 mln złotych.

Dochód ze sprzedaży biletów na mecz Gwiazdy TVN kontra Politycy wraz z zyskami z wysłanych sms-ów (sms o streści “Pomagam” na nr 7126, koszt 1,23 z VAT) zostanie w całości przeznaczony na remont Kliniki.

Historia pojedynków

Historia towarzysko-charytatywnych spotkań pomiędzy gwiazdami znanymi z występów w stacji TVN (oraz aktorami) a politykami zrzeszonymi w różnych partiach politycznych sięga 2007 roku, kiedy to rozegrano pierwsze takie zawody zakończone wynikiem 3:0 dla Polityków.

Rok później (2008) Gwiazdy TVN wzięły rewanż i wygrały spotkanie 3:1. Stan rywalizacji został wyrównany.

W poprzednim roku (09.10.2010) mecz Gwiazdy TVN vs. Partie Polityczne zakończył się wynikiem remisowym 3:3. Zebrane podczas tego meczu pieniądze zostały przekazane na budowę Centrum Profilaktyki Nowotworów przy Instytucie Onkologii w Warszawie. Kto zespół wygra w tym roku?

Plakat Wielkiego Meczu

Wielki Mecz to jedyna okazja zobaczenia naszych polityków grających wspólnie do tej samej bramki. | źródło fot: www.ticketpro.pl

Składy drużyn w 2011 roku

4. Września naprzeciw siebie do boju staną dwie wyjątkowo zmotywowane drużyny: reprezentacja gwiazd stacji TVN oraz reprezentacja polityków. W obu drużynach wystąpią wielkie nazwiska dotychczas niekoniecznie kojarzone z piłka nożną, choć niewątpliwie znane, budzące zainteresowanie i przyciągające uwagę. Podajemy składy obu zespołów, które w tym roku staną naprzeciw siebie na stadionie stołecznej Legii:

1. Reprezentacja Gwiazd TVN:

– Paweł Małaszyński
– Bartek Kasprzykowski
– Maciej Stuhr
– Jakub Wesołowski
– Sebastian Wątroba
– Maciej Dębosz
– Maciej Friedek
– Tomasz Kubat
– Grzegorz Kajdanowicz
– Dariusz Łapiński
– Maciej Meller
– Tomasz Sianecki
– Tomasz Zubilewicz
– Łukasz Wejchert
– Dariusz Tuzimek
– Piotr Walter (kapitan)

2. Reprezentacja polityków:

– Grzegorz Schetyna (PO)
– Antoni Mężydło (PO)
– Sławomir Nowak (PO)
– Jacek Kurski (PiS)
– Kazimierz Matuszny (PiS)
– Adam Hofman (PiS)
– Ryszard Kalisz (SLD)
– Marek Sawicki (PSL)
– Janusz Piechociński (PSL)
– Paweł Poncyliusz (PJN)
– Tomasz Dudziński (PJN)

Oba składy (gwiazd i partii politycznych) zostaną jeszcze uzupełnione:-)

Za przedmeczowa rozgrzewkę odpowiadać będzie Marcin Prokop oraz Jarosław Kuźniar, za komentowanie odpowiadał będzie Tomasz Zimoch oraz Dorota Wellman.

Bilety na mecz

Wszystkie bilety na charytatywny mecz Gwiazdy TVN vs. Politycy będą kosztować równo 15 zł i dostępne są w sprzedaży od początku sierpnia.

Bilety można nabyć w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, a także na portalach eBilet (www.ebilet.pl) i TicketPro (www.ticketpro.pl).

Mecz rozpocznie się 4. września 2011 o godzinie 17:00. Wejście na stadion Pepsi Arena od godziny 15:00.