Koncert Florence and the Machine na Coke Live Music 2013 w Krakowie

Dodano: 26-02-2013
Czytano:
Kategoria:
 
Florence Welch od 2007 roku tworzy i nagrywa pod szyldem Florence And The Machine. Pierwsza płyta wydana w 2009 od razu stała się bestsellerem i przyniosła rozgłos grupie (nie tylko w Wielkiej Brytanii) | fot. www.florenceandthemachine.net

Data


09-10.08.2013

Miejsce


Muzeum Lotnictwa

Adres


Kraków

Ceny


155 zł
245 zł
275 zł

Kup bilet


Kup bilet

Ticketpro - logo

Stało się to co stać sie musiało w tym roku – do Polski w końcu zawita jedna z aktualnie najbardziej rozchwytywanych wokalistek. Pierwszy oficjalnym headlinerem organizowanego w Krakowie festiwalu Coke Live Music Festival 2013 została Florence And The Machine, czyli brytyjska wokalistka Florence Welch. O jej koncercie w Polsce mówiło się dużo, jednak jej nazwisko pojawiało się bardziej w kontekście festiwalu Orange Warsaw Festival niż Coke Live Music. A tu masz:-)

Z warszawy nie jest daleko do Krakowa, więc radzimy dokonywać zmiany rezerwacji biletów, gdyż organizatorzy CLMF 2013 dopiero się rozkręcają i na pewno jeszcze kilka “pierwszoligowych” gwiazd uzupełni line-up festiwalu.

Zobacz szczegóły Coke Live Music Festival 2013

Reklama
#REKLAMA#

Bilety na koncert Florence + The Machine w 2013 roku w Polsce

Jeżeli już wiesz, że pomimo kolejnych gwiazd które zostaną ogłoszone przez organizatorów Coke Live Music Festival 2013 i tak interesuje Cię tylko i wyłącznie koncert Florence + The Machine to za bilet za jeden dzień festiwalowy zapłacisz 155 zł. My idziemy na cały festiwal, standardowo jak co roku, choćby grzmiało i padało jeszcze bardziej niż w 2012 roku.

Ceny biletów na Coke Live Music Festival 2013

155 zł – cena biletu jednodniowego
245 zł – cena karnetu na cały festiwal
275 zł – cena karnetu na cały festiwal, wraz z polem namiotowy

Wszystkie bilety można nabyć na stronie Ticketpro.

Florence and the Machine - okładka albumu Lover To Lover

Florence Welch od 2007 roku tworzy i nagrywa pod szyldem Florence And The Machine. Pierwsza płyta wydana w 2009 od razu stała się bestsellerem i przyniosła rozgłos grupie (nie tylko w Wielkiej Brytanii) | fot. www.florenceandthemachine.net

Dyskografia

Florence Welch nagrała dotychczas dwa studyjne albumy oraz dwa koncertowe albumy:

Albumy studyjne

– “Lungs” (2009)
– “Ceremonials” (2011)

Albumy koncertowe

– “Live at Wiltern” (2011)
– “MTV Unplugged” (2012)

Oba znajdujące się w dyskografii artystki studyjne albumy pokryły się w kilku krajach platyną (UK, Irlandia, Polska) i złotem (Niemcy, Kanada, USA).

Koncert Florence and The Machine w ramach Coke Live Music Festival 2013 będzie pierwszym występem artystki w Polsce.