Discotex 2012 we Wrocławiu

Dodano: 15-03-2012
Czytano:
Kategoria:
 
Boney M, Sandra, C.C. Catch... W czerwuc we Wrocławiu usłyszymy prawdziwą elite muzyki Disco!

Data


02.06.2012

Miejsce


Hala Stulecia

Adres


Wrocław

Ceny


70 zł
100 zł
120 zł
140 zł

Kup bilet


Kupbilet

Oficjalne źródła

Ticketpro - logo

Gwiazdy muzyki eurodisco: Sandra, CC Catch, Boney M., Savage, Lou Bega wystąpią razem na Discotex 2012, czyli Disco Music Festiwalu we Wrocławiu. To jedyny w Polsce festiwal oddający klimat dyskotek z lat 80-tych. Koncert odbędzie się 2 czerwca 2012 w Hali Stulecia. Jeżeli takie utwory jak “Maria Magdalena”, “Rivers of Babylon” czy też “Mambo no.5” budzą w topie jakiekolwiek wspomnienia po prostu musisz być we Wrocławiu. Taka okazja może się już nie powtórzyć! A ceny biletów na Discotex 2012 naprawdę bardzo atrakcyjne:-)

Reklama
#REKLAMA#

Gwiazdy festiwalu Discotex 2012

Mistrzami muzyki disco były europejskie zespoły, szczególnie wywodzące się z Niemiec. Gwiazda festiwalu będzie Sandra Cretu, która wystąpi wraz ze zespołem pod koniec czterogodzinnego festiwalu. Sandra znana jest z takich przebojów Maria Magdalena czy Everlasting Love, w latach 80-tych królowała na każdej prywatce, przebijając w popularności Madonnę.

Discotex 2012 to ostatnia możliwość zobaczenia w Polsce C.C. Catch, która na koncercie w Moskwie w listopadzie 2011, ogłosiła zakończenie kariery w 2012. CC Catch, a właściwie Caroline Catherine Müller przez lata współpracowała z Diterem Bohlemem z zespołu Modern Talking. Stworzył dla niej takie przeboje jak „I Can Lose My Heart Tonight” czy „Welcome To The Heartbreak Hotel”.

Podczas festiwalu nie może zatem zabraknąć legendy muzyki disco Boney M., z najbardziej znanymi utworami „Rivers of Babylon”, „Daddy Cool”,„Rasputin” i wspomnieniem żywiołowego Bobby Farrela. Na Discotex przejdzie zespół Boney M. występujący z Maizie Williams.

Podczas Discotex nie może zabraknąć ojca popularnego nurtu Italo disco – Savage’a. Savage czyli Roberto Zanetti na pewno zaśpiewa niezapomniane „Only you”,„I’m loosing You”, „Goodbye”. Był międzynarodową gwiazdą w latach 80-tych.Przez kilka lat nie zajmował się swoją karierą piosenkarską. Jednak po piętnastoletniej ciszy wydał w 2009 singiel Twothousandnine. Równolegle z karierą wokalną Zanetti prowadził działalność jako producent. Wspierał takich wokalistów jak Ice MC,DoubleYou, Alexia, Corona czy Zucchero.

Aż krew się gotuje w żyłach słysząc utwory Lou Begi z niezapomnianym Mambo no.5 i Sweet Like Cola. To wspaniały prezent dla osób, którzy dorastali w latach 90-tych.Lou Bega swoją muzyka i osobowością napełni wszystkich niesamowicie pozytywną energią.

Plakat festiwalu Discotex 2012

Boney M, Sandra, C.C. Catch... W czerwcu we Wrocławiu usłyszymy prawdziwą elitę muzyki Disco!

Bilety na koncert Discotex 2012

Za bilety na Discotex 2012 – Disco Music Festival zapłacimy każde pieniądze:-)

70 zł – cena biletu na sektory B1 i D1
100 zł – cena biletu na płytę
120 zł – cena biletu na sektor A1
140 zł – cena biletu na płytę, kat. FAN (przy scenie)

Bilety na festiwal można kupić na stronie TicketPro, sieciach EMPIK, Media Markt i Saturn.

Narodziny Discotex 2012 to dowód na to, że mimo upływu lat muzyka disco nadal podnosi ciśnienie w krwi i gwarantuje niepowtarzalną atmosferę. Organizatorzy mają ambicję, aby festiwal stał się cykliczną impreza odbywającą się w różnych miejscach Polski.

Materiały pochodzą od organizatora.