Europejskie Dni Sztuki i Kultury Ulicznej BRUK 2011

Dodano: 24-06-2011
Czytano:
Kategoria:
 
Pierwszy Bruk Festival miał miejsce w 2005 roku w Gdyni. Od zeszłego roku festiwal gości w Olszytnie. | źródło: www.brukfestival.pl

Data


27.06 - 07.07.2011

Miejsce


Olsztyn

Adres


Olsztyn

Ceny


-

Kup bilet


-

Ticketpro - logo

Europejskie Dni Sztuki i Kultury Ulicznej w Olsztynie to łącznie 11 dni różnego kalibru imprez i wydarzeń kulturalnych takich jak warsztaty tańca i teatralno-aktorskie, zawody w breakdance’u i beatboxie… Siódma edycja festiwalu (do 2010 roku festiwal odbywał się w Gdyni) obfitować będzie w wyjątkowe wydarzenia – w czasie trwania imprezy odbędą się między innymi zawody Hip-Hop European Challenge (wartość nagród: 4000 zł) oraz warsztaty DJ’sko-producenckie, które prowadzić będą Dj Kostek, Dj Eprom oraz Dj Falcon. Zapowiada się wyjątkowe 11 dni w Olsztynie…

Reklama
#REKLAMA#

Logo festiwalu Bruk 2011

Pierwszy Bruk Festival miał miejsce w 2005 roku w Gdyni. Od zeszłego roku festiwal gości w Olsztynie. | źródło: www.brukfestival.pl

Program wydarzeń na festiwalu Bruk 2011

W ramach festiwalu Bruk 2011 odbędzie się wiele różnego rodzaju wydarzeń i warsztatów, o tym już napisaliśmy we wstępie. A teraz konkretniej – w dniach 27 czerwca – 7 lipca 2011 roku w Olsztynie będzie można wziąć udział w:

warsztatach tanecznych Bruk Street Dance Academy

Warsztaty odbywać się będą od samego początku do samego końca festiwalu Bruk 2011, co łącznie da ponad 300 godzin zajęć z wybitnymi tancerzami i choreografami z całej Europy. Uczestnicy warsztatów będą doskonalić swoje umiejętności taneczne w 11 stylach (m.in. salsa, dancehall, popping, street jazz itd). Minusem warsztatów jest fakt, że są one płatne (chociaż sama cena za tego typu warsztaty jest praktycznie żadna) – do 30 kwietnia cena warsztatów bez noclegu wynosiła 600 zł (z noclegiem 1100 zł), natomiast od 1 maja cena wzrosła o równe 50 zł (czyli 650 zł same warsztaty lub 1150 zł warsztaty + nocleg).

warsztatach BeatBox & Beatbox Convention

Dla miłośników rytmicznego komponowania muzyki i tworzenia dźwięków przewidziano specjalne warsztaty, wykłady i spotkania, w których udział zapowiedzieli między innymi mistrz azjatycki beatboxu – Dharni, Roxorloops (vice-mistrz świata w beatboxie) oraz Blady Kris – mistrz polskiej sceny tego gatunku muzycznego..

zawodach Hip-Hop European Challenge

Zawody, w których udział biorą najlepsi tancerze Hip-Hop z całej Europy! Finałowa 8-mka zawodników zostanie wyłoniona w bardzo widowiskowym systemie rywalizacji – 1 vs 1. Zgłoszenie do udziału w eliminacjach, jak i sam udział w zawodach jest bezpłatny – wystarczy się zarejestrować na stronie www.europeanchallenge.brukfestival.pl.

warsztatach DJ-jsko-producenckich

Wszystko na temat produkcji oraz realizacji dźwięku oraz technik mixowania, skreczowania i ogólnie zaawansowanej obsługi gramofonów i mixerów znajdziecie na tych warsztatach. Podział na dwie grupy (amatorska i zaawansowana) oraz zajęcia odbywające się w specjalnie przygotowanych salach i z udziałem znakomitych prowadzących (Dj Kostek, Dj Eprom oraz Dj Falcon) gwarantuje doskonałą zabawę i naukę w jednym.

warsztatach instrumentalnych

Specjalistyczne warsztaty poświęcone w pełni 4 instrumentom: gitarze elektrycznej, gitarze basowej, perkusji oraz klawiszom. Uwaga – zajęcia odbywać się będą pod przewodnictwem Wojtka Pilichowskiego (najbardziej znany i ceniony polski basista) i jego zespołu – Pilichowski Band.

warsztatach aktorsko-reżyserskich

Warsztaty dla wszystkich miłośników filmu i teatru. Zajęcia prowadzone będą pod okiem uznanych polskich i zagranicznych reżyserów, aktorów i innych specjalistów z dziedziny filmoznawstwa. Wykłady (2 razy dziennie po 2-4 godzin) będą polegać na realizacji wybranego projektu pod okiem jednego z fachowców.

zawodach Dj European Challenge

Bruk 2011 to nie tylko warsztaty i wykłady, ale również zawody takie jak między innymi Dj European Challenge, na których to rywalizacja odbywać się będzie w 3 głównych kategoriach: freestyle, show oraz crazy. Jeżeli jesteś miłośnikiem turntablizmu nie może Cię zabraknąć na tych zawodach, zważywszy na fakt, że sam udział jest całkowicie bezpłatny! Zawody będą prowadzić Wodka i Pejot.

imprezie Bruk All Stars Party

W klubie Qotłownia 1 lipca odbędzie się wyjątkowa impreza muzyczna, w ramach której na scenie zaprezentują się liczni DJ-e, tancerze, choreografowie. Impreza potrwa do białego rana, gwarantują organizatorzy:-)

Program festiwalu Bruk 2011 wygląda następująco:

Program festiwalu Bruk 2011