Art Pop Festival 2011 w Bydgoszczy

Dodano: 22-04-2011
Czytano:
Kategoria:
 
Jedną z gwiazd Festiwalu w 2009 (noszącego wtedy jeszcze nazwę Smooth Festival) była doskonale wszystkim znana amerykańska wokalista Macy Gray

Data


Miejsce


Leśny Park Kultury i Wypoczynku

Adres


ul. Gdańska 173, Bydgoszcz (Myślęcinek)

Ceny


130 zł, 200 zł, 300 zł, 700 zł

Kup bilet


Eventim, TicketPro, EMPIK, Media Markt, Saturn

Ticketpro - logo

Jedna z najbardziej kontrowersyjnych i budzących wielkie zainteresowanie wokalistek rockowych ostatnich lat – Amy Winehouse – po raz pierwsze zagra w Polsce! Już 30 lipca 2011 podczas festiwalu Art Pop Festival (dawniej Smooth Festival) wokalistka znana z takich przebojów jak “Rehab” zaśpiewa dla bydgoskiej publiczności zgromadzonej w Leśnym Parku Kultury i Wypoczynku. Nowa nazwa festiwalu, nowa lokalizacja, nowe standardy:-) Art Pop Festival 2011 powolutku powolutku zaczyna zaznaczać swoją obecność na mapie największych polskich festiwali muzycznych. Co prawda daleko mu jeszcze do Open’era czy Coke Live Music, ale na pewno sprowadzanie do Bydgoszczy takich gwiazd jak Amy Winehouse, Macy Gray (wystąpiła w 2009 roku) czy też Vaya Con Dios (zespół zagrał w 2010 roku) jest dobrą drogą:-)

Reklama
#REKLAMA#

Wykonawcy


Najważniejsza sprawa dla każdego festiwalu to wykonawcy. Bydgoski Art Pop Festival już na samym początku stawia poprzeczkę bardzo wysoko – pierwszy koncert charyzmatycznej i uwielbianej Amy Winehouse w Polsce to naprawdę duże wydarzenie muzyczne nie tylko dla prawie największego miasta województwa kujawsko-pomorskiego (w końcu siedziba wojewody), ale także w skali całego naszego kraju. Mówiąc językiem młodzieży “wielki szacun”, tylko biorąc pod uwagę ceny biletów występ samej Amy Winehouse to może być trochę za mało:-)

Logo - Art Pop Festiwal

Nowy logotyp Festiwalu Art Pop Festiwal

Na tą chwilę (22.04.2011) nie znamy jeszcze żadnego innego zespołu/wokalisty, który również wystąpi 30 lipca w jednym z największych parków miejskich w Polsce – Leśnym Park Kultury i Wypoczynku. W poprzednich latach w Bydgoszczy gościli między innymi Macy Gray, Vaya Con Dios, Smolik, Dorota Miśkiewicz i Kayah, więc mamy nadzieję, że i w tym roku obsada festiwalu się nieco powiększy;-) Póki co oficjalna strona internetowa festiwalu nie zawiera żadnych konkretniejszych informacji w tym temacie, podobnie sprawa ma się na Facebooku.. Cóż, z niecierpliwością czekamy na więcej informacji:-)

Koncert Macy Gray na Smooth Festival w 2009 w Bydgoszczy

Jedną z gwiazd Festiwalu w 2009 (noszącego wtedy jeszcze nazwę Smooth Festival) była doskonale wszystkim znana amerykańska wokalista Macy Gray

Po ile bilety na Art Pop Festival w Bydgoszczy?

W wielkim skrócie – Art Pop Festival się ceni (chociażby w porównaniu do Orange Warsaw Festival 2011) 🙂 Nazwy sektorów za wiele nam nie mówią, brak dodatkowych informacji co ów ceny zawierają, nie wspominając już od braku podstawowej wiedzy o końcowej obsadzie muzycznej Festivalu nie napawa optymizmem:-) Ale nie nam opiniować, więc oceńcie sami ceny biletów na Art Pop Festival 2011:

700 zł – bilety VIP
300 zł – bilet Golden Circle
200 zł – bilety na sektor A
130 zł – bilety na sektor B

Bilety do nabycia od 26 Kwietnia w salonach EMPIK, w sklepach Media Markt i Saturn, a także za pośrednictwem portali biletowych www.eventim.pl oraz www.ticketpro.pl.

Lokalizacja Orange Warsaw Festiwal 2011

Nowa nazwa, nowa lokalizacja, a co:-) W tym roku zabawa na Art Pop Festival 2011 odbędzie się w Leśnym Parku Kultury i Wypoczynku w Bygdoszczy.